Найкращі учнівські твори

Твір - Моя рідна вулиця взимку - ІІІ варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Нарешті і до нашого міста прибула на білих конях зима. Випав білий пухнастий сніг і закрив собою все: землю, дороги, тротуари, одягнув дерева і кущі в теплі шуби.

   Білі коні зими... Де пролинуть вони,

   там земля у снігах голубіє...

Я вийшов на вулицю і не впізнав її. Тільки вчора ввечері все навкруги було чорним і непривітним, а сьогодні вранці сніг так блищить на сонці, що аж очам боляче. Іду вулицею і по слідах на снігу бачу: ось собака пробіг, а он пташині сліди залишились на білому снігу. Калюжі замерзли, перетворившись на кришталеві озерця, в яких видно воду. Тихо на вулиці, усі звуки потонули в снігу.

  І куди не глянеш оком, —

  біле все кругом,

  де змахне зима широким

  білим рукавом...

Моя вулиця гарна в будь-яку пору року. Але взимку вона стає якоюсь загадковою і чарівною. Дивишся на дерева — і здаються вони тобі казковими новорічними ялинками, які чекають зимових свят. Іноді вулицю так засипає снігом, що ми з сусідами змушені рити тунелі, щоб можна було вибратися із снігового полону.

Нам весело взимку, а от птахам — не дуже, тому ми піклуємось про них — підгодовуємо. На білій скатертині снігу яскраво виділяються червоні ягоди горобини. Дивлюсь, як галки скльовують їх довгими дзьобами. Хтось прикрасив ліхтариками найбільшу ялинку на нашій вулиці. Дружно чекаємо веселих свят.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.