Моя рідна вулиця взимку - ІV варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Моя рідна вулиця взимку - ІV варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Вечір напередодні Різдва видався дійсно святковим. Небо було якесь різнокольорове: на сході блакитне, на заході рожеве, на півдні воно мало сірий колір, а на півночі — фіолетовий. У височіні ледь намітився місяць. Чим нижче сідало сонце, тим синішим ставав сніг. На землю поступово опустилися сутінки, вулиця освітлилася ліхтарями.

Вже коли зовсім стемніло, ми з братом вийшли прогулятись. Сніг рипів під ногами, бо був сильний мороз. У світлі ліхтарів сніг іскрився тисячами самоцвітів. Ми повільно йшли рідною вулицею. Світились вікна будинків, мешканці яких готувались до Різдва. Людей на вулиці не було, тільки ми з братом йшли, і урочисто була тиша. Казковими істотами здавались засніжені дерева. А може, ми потрапили в казку? Недарма кажуть, що Різдво — чарівне свято, різдвяної ночі будь-що може трапитись. А якщо зараз оживуть дерева, затанцюють ліхтарі, а сніжинки закружляють у повітрі, засиплють срібним пилом будинки? А раптом з'являться якісь дивні створіння і покажуть нам з братом казку? Та ні, тихо навкруги, зіроньки сяють на фіолетовому оксамиті неба, а серед них місяць красується.

Усе нібито як завжди на моїй вулиці, та в той самий час мене огортає ледь вловиме відчуття дива. Здається, щось чарівне наближається, і от уже вся вулиця наповнюється веселим галасом:

&emsp. Коляд-колядниця,

&emsp. На покуті кутиця.

&emsp. З Святим вечором!

Колядники пробігають вулицею, вітають нас. І на якусь мить дерева здаються мені живими істотами, оживають ліхтарі, а сніг настільки яскраво виграє тисячами самоцвітів, що аж очам стає боляче.

На мою вулицю прийшло найчарівніше свято!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.