До казки приказка годиться, до слова йде і прислів'я - ІІ варіант - Народні казки - УСНА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ

Найкращі учнівські твори

До казки приказка годиться, до слова йде і прислів'я - ІІ варіант - Народні казки - УСНА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ

Золота скарбниця усної народної творчості надзвичайно багата й різноманітна. Є в ній прислів'я та приказки, легенди і перекази, думи, пісні, усмішки та анекдоти, „перлини великого намиста” — коломийки, загадки. Усе це — фольклор. Що ж значить це слово? Це англійське слово буквально означає „народна мудрість”. У казки органічно вписуються численні прислів'я та приказки, загадки, пісні, повір'я, скоромовки, лічилки, анекдоти, замовляння, каламбури. Вони роблять казку носієм досвіду, проблем, ідеалів рідного народу. Відкривають нам світобачення людей, древні уявлення про таємниці навколишньої природи, мрії про майбутнє. Тому коли ми вивчаємо прислів'я, приказки, казки, то переймаємо досвід нашого народу, що накопичувався століттями.

Я люблю читати казки, в яких зустрічається багато приказок, загадок. Я їх запам'ятовую і часто використовую в своїй мові. Адже вони такі гострі, з гумором, цікаві за змістом.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.