Образ Івана Сірка в моєму уявленні - ІІ варіант - Народні казки - УСНА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ

Найкращі учнівські твори

Образ Івана Сірка в моєму уявленні - ІІ варіант - Народні казки - УСНА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ

В моєму уявленні Іван Сірко постає як сміливий, мужній і завзятий козак. Він був кошовим отаманом Запорозької Січі, де всі козаки поважали його і слухалися його мудрих порад. Він здійснив близько 55 походів проти Кримського ханства та Османської імперії і жодного разу не зазнав поразки. Це свідчить про його рішучість, волю, неабияку сміливість. Саме завдяки Іванові Сірку турки та татари не змогли завоювати наші землі. Ми повинні пишатися українською величною історією і її великими героями.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.