Вираження глибокої синівської любові поета до матері Вітчизни (за поезією „Україно моя, моя люба Вкраїно...”) - І варіант - 8 клас - ПАВЛО ТИЧИНА

Найкращі учнівські твори

Вираження глибокої синівської любові поета до матері Вітчизни (за поезією „Україно моя, моя люба Вкраїно...”) - І варіант - 8 клас - ПАВЛО ТИЧИНА

Українська земля завжди була багата на таланти. Та й не могла ця розкішна земля, на полях якої зростали щедрі врожаї, а сади буяли плодами, не народжувати талановитих дітей. Безсмертний кріпак Шевченко, ім'я якого золотими буквами назавжди вписане в історію України; Великий Франко, незламна Леся Українка, лагідний Олесь, мужній Стус... Усі вони різні, але всіх об'єднує одне — вони люблячі діти України.

Павло Тичина — видатний український поет. Наділений поетичним даром, мав також здібності до малювання. А ще гарно співав, грав на багатьох музичних інструментах. Чи не тому його твори були такими милозвучними? Щедро обдарований природою, він любив її.

А чи є десь природа пишніша, ніж в Україні? Це вона, Вітчизна, подарувала йому „далекі тополі”, „тихий шепіт голублячий”, „небо і зорі безсилі”. „Україно моя, моя люба Вкраїно...” — звертається поет до Батьківщини, і в цьому звертанні — глибока синівська любов до рідної землі. Що зробити для того, щоб Україна не страждала? Як покращити її долю? Чим заспокоїти розтривожену Матір?

   Чим я втішу тебе, чим тебе заспокою? —

   Чи про те розкажу, як тебе я люблю,

   А чи піснею горе твоє я присплю,

   Чи слізьми розіллюсь...

Любов поета до України відчувається в кожному його творі. Він милується ніжним світанком, з насолодою слухає шум в гаях, замріяно оглядає врожайні поля, пишається непереможним народом. І все це — Україна.

Гарячу синівську любов до матері-Вітчизни Тичина проніс через усе життя. „Україно моя, моя люба Вкраїно...” Як просто сказано. Але цим сказано все.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.