Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Наше місто через 20 років

Взагалі, мені важко уявити таку кількість років, бо ще не прожила стільки, але дивлячись, як Донецьк змінювався за останні років 10, я можу припустити: якщо я на якійсь машині часу перенесусь у майбутнє, я своє рідне місто можу не впізнати.

Зараз у Донецьку якийсь будівничий бум: все навколо будується, перебудовується, ремонтується. Навіть не помічаєш, як один за одним виростають магазини, банки, кав'ярні, чого не скажеш про культурні заклади. Наприклад, згадаймо, скільки часу ремонтувався Театр опери і балету і бібліотека ім. Н.Крупської. Багато. У порівнянні з ними драматичний театр оновився просто на очах. І це дуже дивно для нашого міста. Порівняймо також банківські приміщення із виглядом університетських корпусів, шкіл, а про Палаци культури взагалі можна не говорити. Консерваторію пофарбували, мабуть, тільки з огляду на те, що вона стоїть на центральній вулиці. А це дуже сумні факти. Мені хочеться вірити, що через 20 років наше місто доведуть нарешті до ладу повністю. Звичайно, ми не маємо важливих пам'яток культури, але чистим і гарним містом можна пишатися не менше, ніж давнім. Сподіваюсь, що наше місто стане ще зеленішим, бо з нашою екологією це необхідно, а з тротуарів щезнуть численні папірці, недогризки, обгортки від жуйок та зім'яті проїзні талони.

А ще, можливо, через 20 років нарешті побудують метро, бо воно дуже необхідне для такого великого міста. Вранці, хоч і з'явилося багато маршрутних таксі, проблема з транспортом дуже дратує.

Мені здається, що наше місто за 20 років стане ще більшим, бо сюди приїздить багато людей і часто залишаються назавжди.

Але врешті-решт мені хотілося б, щоб воно не дуже й мінялося, бо я виросла саме на цих вулицях, ходила саме в ці магазини, їздила на цих трамваях. І мені було б дуже сумно, якби, поїхавши надовго звідси і нарешті повернувшись, я б побачила, що від Донецька, яким я його пам'ятаю, нічого не залишилося. Яким би не був Донецьк, але це моя батьківщина, і я люблю його таким, яким він є зараз.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.