Улюблена телепередача - 9 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ мови - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Улюблена телепередача - 9 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ мови - Найкращі учнівські твори - Твір

Сучасна людина не уявляє свого життя без телевізора. Дехто настільки проймається побаченим і почутим, що це замінює йому власне життя, і у відповідь на питання своїх друзів про справи він починає переказувати зміст фільмів, ток-шоу, серіалів, новин тощо. Можна було б перефразувати відоме прислів'я: „Скажи мені, які твої улюблені передачі, і я скажу тобі, хто ти”. Телесмаки людини, мені здається, свідчать про рівень її розумових здібностей, про її духовний світ.

Я дуже люблю передачі, за допомогою яких отримуєш багато цікавої і корисної інформації. Такими, на мій погляд, є „Що? Де? Коли?”, „Своя гра”. Але найцікавішою для мене є телегра „LG Еврика”. По- перше, в ній грають мої ровесники, по-друге, рівень запитань у ній порівняно легкий, а тому можна самій поміркувати над ними.

Найбільше мені в цій грі подобаються завдання „Практикум” і „Підказка”. Як правило, в „Практикумі” бувають завдання з фізики та хімії. Я не дуже володію цими предметами, але часто правильно даю відповіді на завдання. Тому, крім того, що багато чого дізнаюсь нового, я отримую і задоволення від того, що мій рівень знань не гірший від рівня учасників.

Мені здається, що ця передача дуже потрібна, тому що підлітки одержують змогу заробляти гроші своїми знаннями. Учні починають також розуміти: те, що часом нам насильно намагаються вкласти в голови в школі, насправді може знадобитися в житті. Крім того, це дуже гарна можливість заробити гроші на навчання. Зараз більшість навчальних закладів платні, і тому дуже розумні і здібні молоді люди не можуть туди вступити через брак грошей. А ця програма може допомогти в досягненні мети талановитим і здібним учням.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.