Моє ставлення до героїв оповідання Федько-халамидник - ІV варіант - ВОЛОДИМИР ВИННИЧЕНКО

Найкращі учнівські твори

Моє ставлення до героїв оповідання Федько-халамидник - ІV варіант - ВОЛОДИМИР ВИННИЧЕНКО

У своєму творі автор змальовує життя дітей передмістя, їх розваги, стосунки між собою і з дорослими. Головним героєм оповідання є хлопчик Федько. Він сміливий, дотепний, має тверду і чесну вдачу. Він „ніколи не бреше”, зробив це лише один раз, взявши на себе провину Толіка. Федько виявив благородство, пожалів його. В оповіданні ми весь час бачимо немов протиставлення характерів і вчинків цих двох хлопчиків. Федько є заводієм всіх хлопчачих розваг і активним їх учасником. Хлопці розважаються тим, що ліплять хатки з піску, запускають змія, „деруть горобців”, бігають по крижинах під час льодоходу.

Зараз хлопчаки теж можуть гратися в піску, будувати хатки, а ще старовинні замки, про які навіть не чули колишні хлопчаки. Сучасні діти теж запускають зміїв. Але роблять їх з інших матеріалів або купують. І тоді, і тепер хлопці можуть посваритися, побитися. У сучасних дітей з'явилося багато інших способів зайняти свій вільний час, про які навіть уявити неможливо було Федьку з товаришами. Це різні спортивні ігри, комп'ютери, книжки, кіно, телебачення — всього і не перелічити.

Зараз інше життя, інший стан суспільства, інші цілі дітей і дорослих. Тому і планується, і проходить життя по-іншому: спочатку дитячий садок, потім школа і купа різних гуртків. Нема часу так безтурботно бігати по вулицях. Сучасним хлопцям це вдається тільки на канікулах.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.