Образ юної українки (за повістю „Орли”) - ІІ варіант - БОГДАН ЛЕПКИЙ

Найкращі учнівські твори

Образ юної українки (за повістю „Орли”) - ІІ варіант - БОГДАН ЛЕПКИЙ

Надзвичайно вразив мене образ юної Орисі з повісті Богдана Лепкого „Орли”. Орися постає мужньою, поважаючою себе дівчиною. Коли москалі викрадають її вночі, не страх опановує її серце, а лють та відчай від того, що вона не може певним чином відстояти свою гідність. Для дівчини гідність важливіша за життя. Також Орися змальовується як любляча донька, яка дуже вболіває за долю свого батька і заради нього готова йти на ризик.

У своїй повісті Богдан Лепкий створив типовий образ української дівчини. Орися смілива та самовіддана, горда та чесна. Саме такі дівчата ставали вірними подругами борців за свободу України. Саме завдяки їх героїчній вдачі слава української жінки сягнула далеко за межі нашої Батьківщини.

Образ Орисі викликає у мене захоплення і повагу.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.