Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Грінченко Борис
Реалізм і народність художньої прози Бориса Грінченка
Постать Бориса Грінченка, нашого славетного земляка, займає почесне місце серед таких велетнів української літератури. Як Т. Шевченко, І. Франко, Л. Українка та ін. життя письменника, за висловлюванням В. Дорошенка, „один суцільний подвиг, метою котрого було відродження України”.
Цся творчість Грінченка позначена невтомним прагненням знайти шлях до серця читача, вплинути на розвиток його громадянської гідності. Спадщина його доволі значна: це і „Словник української мови”, і наукові статті з мовознавства, і поезія, і прозові твори.
Основна тема прозових творів – тяжке життя народу, здебільшого селянської бідноти. Б. Грінченко виступає справжнім письменником-реалістом, майстром психологічного портрета.
Голод, злидні, нужденність штовхають на злочин Петра (оповідання „Без хліба”), та совість не дала йому спокійно жити після цього. Тяжке життя шахтарів, міської бідноти, сільських учителів відображено у творах „Панько”, „Каторжка”, „Батько та дочка”, „Серед чужих людей”, „Екзамен”.
Глибоко в душу проникають й оповідання, в яких змальовано гірку долю дитини: це передусім „Олеся”, „Украла”, „Дзвоник”, „Кавуни”, „Ксеня”, „Сестриця Галя”. Б. Грінченко з болем пише про загублене дитинство, реалістично показує обставини, що іноді навіть дітей підштовхують до думок про самогубство.
Народністю відзначаються й повісті Б. Грінченка. Так, у повісті „серед темної ночі” автор показує долі різних прошарків тогочасного селянства, долі трьох братів: Дениса, який спав і бачив, щоб стати заможним господарем; Романа, котрий був зіпсований солдатчиною, стає злодієм і закінчує життя на каторзі в Сибіру; та Зінька, який марно прагне справедливості в усьому.
Складні процеси життя українського села перед революцією 1905 р. показано в повісті „Під тихими вербами” (1901 р.), яка є своєрідним продовженням твору „Серед темної ночі”. В образі Зінька письменник утілює соціальні, національні, морально-етичні ідеали.
Гіркі роздуми про недолю соціально й національно поневоленого рідного народу не давали спокою авторові до останньої хвилини життя.