Всі публікації щодо:
Винниченко Володимир

Суд над Корнієм Каневичом („Чорна пантера і білий ведмідь” В. Винниченко)

Пані та панове!

Кожен з нас має право на вибір.

Стаття 22. Конституції України Права і свободи вибору людини і громадянина, закріплені Конституцією, не є вичерпними .

Вибір між cім’єю і мистецтво, дитиною і картиною, грошима і духовністю.

Та задумайтесь, будь ласка, чи можна вибирати і цим самим проміняти сім’ю на мистецтво, рідну дитину, свою кровиночку на картину. Вибір між смертю сина і мистецтвом, картиною. Вибір: смерть сина. Порушення Статті 52. Конституції України. Діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним. Будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються за законом.

Міняється день на ніч, міняється смак, мода , але не змінюються людські цінності і святині. Сім’я була є і буде святинею благородних почуттів, вічним хранилищем звичаїв і традицій. За гроші можна купити цукерки, дім, квартиру, одяг , але не можна купити щастя , кохання, повагу, сім’ю. За що батько позбавив життя рідного, єдиного, маленького сина ? Кого ми судимо? Митця чи батька. Насамперед батька. Захистити, зберегти, примножити – святий обов’язок кожного. Що захищає Корній? Сім’ю чи свого єдиного сина, а може свої інтереси?..

Стаття 27. Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя.

Що він в результаті отримав ? А нічого. Син один, А полотен можна намалювати багато… Кого він любить, що віддає, чим жертвує… Порушення. Стаття 51. Кожен із подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Батьки зобов’язані утримувати і берегти дітей. Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.Про кого він турбується про що дбає, тільки про себе, про свої інтереси. Стаття 55. Сімейного кодексу України. Обов’язок подружжя турбуватися про сім’ю Чоловік зобов’язаний утверджувати в сім’ї повагудо матері.

Любов – це ціле життя, здатне обійняти все те, що існує... Отож, любов любить, а любити означає віддавати все іншому, але, водночас, залишати його цілковито вільним. Жертвувaти cебе іншому, щоб зробити його щacливим і caмому бути при цьому щacливим. І чим пожертвував і що віддав Корній сімї… Свій егоїзм, холоднокровність …

Він зрадив свою сім’ю…. А вірність – це вже духовно-моральний закон. Бути вірним – це тримaти вірніcть не тільки у вчинкaх, aле ще у cловaх, у думкaх. Сiм’я це святиня, яку Бог забороняє руйнувати. Розлучення, зрада – це грiх. Не можна тільки брати, треба і віддавати. Віддавати все: ласку, увагу, вільну хвилинку та щиру усмішку.

Порушення. Стаття 75. 1. Дружина, чоловік повинні матеріально підтримувати один одного.

Стаття 68. Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися

Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

В імя істинної любові, людської святині- сімї, небесною чистотою дитини, Я ЗАКЛИКАЮ СУД ВИНЕСТИ ПІДСУДНОМУ СПРАВЕДЛИВИЙ МЕТОД ПОКАРАННЯ.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.