Всі публікації щодо:
Мирний Панас

Контрольний твір перевтілення “Я - Чіпка“

Встати, суд іде! На порядку денному розглядається справа Чіпки, що обвинувачується у численних вбивствах, крадіжках та алкоголізмі…

Доле моя, я знову сам. Нестерпна тиша в судовій залі зводить з розуму. По обидва боки від мене два кремезні чоловіки. Адвокат і прокурор, чорне і біле, небо і земля, вода і вогонь, початок і кінець, темрява і ще більша темрява. Вона огортає мене і я не можу викарабкатися до світла. Темрява боїться достатку, грошей. Он подивіться на прокурора. Йому світить сонце , а мені суворе покарання за аморальну поведінку. Цей чоловік має все що хоче. Він не розуміє моєї самотності. Матеріаліст, що не знає життя. Моя поразка-його перемога, мої падіння-його злети. Справа від мене адвокат. Він хоче мене виправдати. За мої права він буде боротись до кінця. Цей чоловік хоче, щоб я був вільним. Один за одним виходять свідки. Мої друзі, рідні, близькі, далекі, вороги всі без винятку чесно відповідають перед судом. Ось, викликали мою Галю. Кохана, серденько, скажи хоч одне добре слово в мій захист. З рідних уст ллються нарікання. Чому ти не підтримала мене коли було важко, чому здалася і опустила руки? Мені всього лише потрібні твої теплі обійми та щира правда. В моїй голові рояться думки. Що ж я накоїв? У мене немає нічого. У пустелі мого світу щастя завжди залишиться міражем. Воно буде таємницею усім тайнам. Ці пусті міркування перериває крик зсередини душі. Спогади не дають мені спокою. Я шаленію від думок про помсту, вбивство і знову помсту і знову вбивство. Таки правду адвокат каже, я божевільний. Ненормальний пригнічений світом, псих. Самотній, відлюдкуватий і дикий, особа що все ще може молитися до Бога, хоча нічого вже не просить крім спокою. Ось, дійство підходить до завершення, актори розходяться, публіка аплодує, опускаються завіси, за кулісами тиша.

Всім встати, суд оголошує рішення у справі Чіпки. Та чи не все одно яке воно? Моє життя кругом обмотане колючим дротом. Я творець і посмертний в’язень цієї пустоти.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.