Всі публікації щодо:
Кокотюха Андрій

Дивосвіт - хрестоматія з української літератури для додаткового читання 7 клас - 2015 рік

Андрій КОКОТЮХА

(1970)

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, автор низки детективів та інших художніх прозових творів — народився в м. Ніжині в родині зварювальника і медичної сестри. Перший художній твір написав у віці 7 років. До 12 років читав і писав лише казки.

Андрій Кокотюха — автор кількох пригодницьких творів для дітей — пригодницьких повістей-детективів „Таємниця козацького скарбу”, „Клуб Боягузів”, „Донька короля”.

В одному з коментарів письменник сказав: „Письменник — не зануда-вчитель або вихователь, а співбесідник, старший товариш. А його книга — не збірник заповідей та заборон, а приклад того, що цікаво час можна проводити не лише біля телевізора та комп’ютера”.

І справді, його пригодницькі твори для дітей захоплюють та інтригують. Так, у повісті „Таємниця козацького скарбу” йдеться, звичайно ж, про козацький скарб — бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці... Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти — ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами — тямущим Даньком і спортивним Богданом...

Повість „Клуб Боягузів” знайомить нас з Олею та Максимом, які, намагаючись перебороти свій страх, вступають до Клубу Боягузів. Та виявляється, що у клубі професійний психолог обдурює дітей, виманює у них гроші та намагається втягти їх у кримінальні справи. Тільки не знав талановитий психолог, з ким зв’язався....

Митець нагороджений дипломами та преміями конкурсу „Золотий Бабай” (1999), конкурсу „Коронація слова” (2001, 2002, 2003, 2004, 2006, 2007), преміями журналу „Березіль” (2000, 2003), фестивалю „Відкрита ніч” за кращу публікацію (2002, 2007), нагрудним знаком „Срібний Георгій” за сценарій фільму „Тупик” (2003) та іншими відзнаками й нагородами.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.