Всі публікації щодо:
Літературознавство

Українська література 5 клас - Л. Т. Коваленко - Освіта 2018

ПРО МУЗИКУ СЛОВА І МИСТЕЦТВО ЧИТАННЯ

ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

Музика Михайла Вербицького Слова Павла Чубинського

Ще не вмерла України і слава, і воля,

Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.

Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів:

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, козацького роду.

ПРО МУЗИКУ СЛОВА І МИСТЕЦТВО ЧИТАННЯ

Ти тримаєш у руках підручник, який стане путівником у чарівний світ художньої літератури. Про талановитий витвір мистецтва кажуть майстерний, тобто вишуканий, художній, красивий. Письменника ж часто називають майстром слова. Майстер у перекладі з латинської мови означає вчитель, начальник. Отже, наші предки митцю відводили особливу роль — наставляти людей, впливати на світ і змінювати його.

Протягом усіх років перебування у школі ти вивчатимеш українську літературу, яка є мистецтвом слова. Художню літературу читатимеш протягом усього свого життя, бо вона має найбільший вплив на людину.

Вирушаючи в мандрівку чарівною країною під назвою українська література, ти крок за кроком наближатимешся до того, щоб стати великим читачем. І в цьому допомагатиме твій друг — підручник.

Підручник зупинятиме тебе посередині великого за обсягом твору спеціальною позначкою, перевіряючи твою уважність і розуміння змісту.

І завжди пропонуватиме пофантазувати й передбачити, що відбуватиметься в наступній частині твору.

Наприкінці підручника розміщені твої помічники — Словничок синонімів і Словничок-довідничок, а на форзаці в кінці підручника — Інтернет-порадник.

Стануть також тобі у пригоді й такі рубрики:

Поміркуй над прочитаним

Збагачуй своє мовлення

Будь уважним до слова

Література в колі мистецтв

Ти — творча особистість

Твої літературні проекти
На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.