Всі публікації щодо:
Кирпа Галина

Українська література 8 клас - Олена Міщенко - Генеза 2016 рік

ГАЛИНА КИРПА (нар. 1950 р.) - ІЗ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Сучасна поезія - це цілий світ переживань, турбот і надій людей, які живуть поряд із вами. Вони ходять тими самими вулицями, так само, як і ви, радіють кожному новому світанку, як і ви, люблять і ненавидять, мріють і розчаровуються. Просто вони вже навчилися розповідати про навколишній світ такими неповторними, такими яскравими, а іноді й зовсім простими словами, що западають глибоко в душу кожного з нас.

Ми живемо у складному світі. Нам довелося зрозуміти, що таке війна і мир, добро і зло, вірність обов’язку і потворна зрада. І в цьому нам допомогли українські поети, чиї твори - спроба зазирнути в нескінченно глибокий внутрішній світ сучасної людини, зрозуміти сенс життя, допомогти нам з вами усвідомити своє призначення.

ГАЛИНА КИРПА (нар. 1950 р.)

Сучасна українська письменниця Галина Кирпа народилась на Київщині. Вона - знаний в Україні прозаїк, перекладач, літературний редактор. А її поетичні твори потверджують глибоке переконання авторки, що дитина має право на своє Я (маленьке, але все-таки особисте). Сама про себе вона колись сказала: «У дитинстві мені хотілося одного - прочитати всі на світі книжки і все на світі знати».

Давайте разом прочитаємо її твори й поміркуємо над ними.

Галина Кирпа