Творчі роботи наших користувачів - Відгук про поезію Івана Франка “Чого являєшся мені у сні?“ - Українська література - шкільна програма 12 класів - учнівські твори

Творчі роботи наших відвідувачів
Відгук про поезію Івана Франка “Чого являєшся мені у сні?“

Це красива романтична поезія про нещасне кохання. Тема - розповідь ліричного героя про його нещасливе кохання. Ідея цієї поезії - заклик шукати своє кохання та кохати всупереч усім бідам, не дивлячись ні на що.
Мені сподобалася ця поезія, бо вона дуже правдива й гарна, автор уміло знайшов потрібні красиві слова, щоб висловити свої почуття, поділитися тим, що тривожило тоді його душу й не давало спокою.
Іван Якович Франко своїм прикладом, своєю історією показує, що необхідно боротися за своє кохання й щастя, треба добиватися кохання й намагатися зробити кохану людину щасливою!
Олена Акульшина, м. КерчВіртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.