НАРОДНЕ СЛОВО

НАРОДНЕ СЛОВО

Народ скаже — як зав'яже.

Цікавим, самобутнім і мудрим постає народ у своїх звичаях і обрядах, проте не менш яскраво проявляється він і у своєму слові, такому дотепному й завжди влучному.

Численні приказки та прислів'я, щирі побажання та привітання, скоромовки та лічилки, загадки й каламбури і навіть лайки та прокльони — це справжні шедеври народної думки та слова. І той, хто хоч раз порине в цей дивовижний світ, відкриє для себе чимало не лише дуже цікавого, але й повчального.

ПРИСЛІВ'Я НА ВІТЕР НЕ МОВИТЬСЯ (приказки, прислів'я)

ЗЛЕ СЛОВЕЧКО КОЛЕ СЕРДЕЧКО (лапки, погрози, прокльони)

ДОБРИМ СЛОВОМ І МУР ПРОБ'ЄШ (побажання, примовляння)

ДЕ СМІЮТЬСЯ ЛЮДИ, ТАМ БІДИ НЕ БУДЕ (скоромовки)

ПОРАХУЙ ЗОРІ, ПОТІМ КРАПЛІ В МОРІ -ТОДІ І ВЕРТАЙСЯ (лічилки)

РОЗКАЗАВ МИРОН РЯБОЇ КОБИЛИ СОН (каламбури та приповістки)

ДО ЗАГАДКИ РОЗУМ КОРОТКИЙ, ХОЧА НІС ДОВГИЙ (загадки)Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.