Українська література 100 тем

ПЕРЕДМОВА

З 2015 року абітурієнти складатимуть дворівневі тести (базового та поглибленого рівнів) з української мови та літератури. Довідник охоплює матеріал усього шкільного курсу, його основу складають 100 найбільш, важливих тем.

У зв’язку з тим, що сама форма перевірки знань потребує швидкого пошуку правильної відповіді на конкретне запитання (із загальних двох із половиною годин на ЗНО на розв’язання тестів з літератури відводиться приблизно одна година!), то даний посібник — найзручніший спосіб експрес-підготовки.

Матеріал кожної теми відібрано професійно та якісно, подано найголовніші позиції для запам’ятовування і розуміння цілісної картини твору, теми, ідеї, образів, що відповідає меті вивчення української літератури в загальноосвітній школі.

Без сумніву, виграшним є розміщення теми чітко в межах сторінки, методом слайдів, що активізує зорову пам’ять, та організація тексту у дві колонки для полегшення сприйняття предмета вивчення та відповідних прикладів.

Посібник містить „Короткий тлумачний словник-довідник“ і „Предметний покажчик“, які обов’язково стануть у нагоді.

Довідник може бути використано для підготовки до ЗНО, поглибленого вивчення предмета, на факультативних заняттях, індивідуально, для розвитку навичок самоосвіти при бажанні та спроможності постійно вчитися.

Умовні позначення:

• терміни та знакові пункти теми;

√ складові частини головного поняття — різновиди, риси тощо;

! важливі ремарки, цікаві факти тощо.
На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.