Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Теорія літератури
Українська література 100 тем
СУЧАСНІ ЧАСОПИСИ ТА АЛЬМАНАХИ
√ Сучасна літературно-художня періодика включає в себе друковані та електронні журнали, часописи та газети, які містять:
• художні твори різних жанрів;
• літературну критику;
• есеїстику;
• публіцистичні матеріали тощо, пов’язані з культурно-мистецькою тематикою;
• видання, що, окрім літературного, мають культурологічне, мистецьке чи громадсько-політичне спрямування.
√ Сучасна літературна періодика складається з добре відомих авторитетних видань з історією на багато десятиліть, і з нових видань, які щорічно з’являються на книжковому ринку чи у віртуальному інформаційному просторі.
• Часопис — друковане періодичне видання у вигляді книжки. Назва будь-якого періодичного видання: газети, журналу тощо. Часто вживається як синонім до слова „журнал”.
• Альманах — різновид серіального видання, тривала збірка літературно-художніх і/або науково-популярних творів, об’єднаних за якою-небудь ознакою (тематичною, жанровою, ідейно-художньою тощо).
√ „Дніпро” (виходить з 1927 р.) — щомісячний літературно-художній та громадсько-політичний ілюстрований журнал. Творці часопису шукають здібних письменників і пропагують їх творчість.
√ „Дзвін” — літературно-мистецький і громадсько-політичний часопис, який друкує статті про письменників, критиків, перекладачів, про літературні течії, об’єднання, музеї, періодичні віщання, альманахи тощо.
√ „Київ” — щомісячний літературно-художній та громадсько-політичний збірник, який репрезентує новий (часом несподіваний) погляд на нашу історію та видатних державних постатей.
√ „Сучасність” — часопис незалежної думки, в якому друкуються твори за напрямками: література, наука, мистецтво, суспільне життя. Вважається містком між письменниками материкової України та діаспорою.
√ „Ї” — незалежний культурологічний часопис, один з найкреативніших у багатьох аспектах змісту і формату видання, літературна частина якого заслуговує на особливу увагу серед поціновувачів мистецтва слова.
√ „Всесвіт” — найстаріший український літературний журнал. За 80 років існування він надрукував більше півтисячі романів, тисячі поетичних добірок, повістей і драматургічних творів, тисячі статей.
√ „Критика” — за словами самого видання — „всеукраїнський часопис літературно-критичної думки”. Часопис об’єднав фахових літературознавців, істориків, культурологів, письменників.
√ „Київська Русь” — літературно-критичний часопис з новаторським підходом до впорядкування літературного матеріалу та сучасної поліграфії.
√ „Provocatio: поезія, проза, есеї” — літературно-мистецький журнал-книга.
√ „Потяг’76” (організований Ю. Андруховичем та О. Бойченком) — центральноєвропейський часопис.
√ „Нова проза” — альманах сучасної української літератури. орієнтований на творчість молодих прозаїків, надаючи свої сторінки для їхніх художніх спроб.
√ „Молода нація” — молодіжний політологічний альманах видавництва „Смолоскип”.
√ „ЛітАкцент” — альманах з неупередженим, інколи дискусійним фаховим поглядом на проблеми розвитку сучасної літератури (української та зарубіжної), критичні відгуки на книжкові новинки, а також серією інтерв’ю з популярними письменниками.
√ „Літературна Україна” — найдавніша газета, відома своєю громадянською позицією й відстоюванням національних інтересів, яка гуртує навколо себе національну творчу еліту.