Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література 5 клас: Плани-конспекти уроків - Паращич В. В 2009
Тематичне оцінювання з розділів, «З джерел народної мудрості» та «Дивосвіт літературної казки»
Всі публікації щодо:
Дидактичні матеріали
Тема. Тематичне оцінювання з розділів «З джерел народної мудрості» та «Дивосвіт літературної казки».
Мета: виявити рівень знань, умінь і навичок учнів з метою їхньої корекції; розвивати зв’язне мовлення, образне та логічне мислення, пам’ять; виховувати пошану до усної народної творчості українського народу; свідоме ставлення до добра і зла в житті.
Тип уроку: контроль і корекція знань, умінь і навичок.
Обладнання: тестові завдання.
Теорія літератури: прислів’я, загадки, приказки, скоромовки, літературна казка, головні та другорядні персонажі.
ХІД УРОКУ
І. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Повідомлення теми й мети уроку.
ІІ. ІНСТРУКТАЖ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
IІІ. ВИКОНАННЯ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
І варіант
І — ІІ рівні
(Кожна правильна відповідь — 1 бал.)
1. Лис Микита з казки І. Франка «Фарбований Лис» сказав звірам у лісі, що він:
а) звір Остромисл, якого святий Миколай виліпив із голубої глини;
б) звичайний лис, який потрапив у діжку з голубою олійною фарбою;
в) ангел небесний, якого Господь послав навести лад у звірячому царстві.
2. Допишіть речення:
Прислів’я — це…
3. Назвіть риси українського національного характеру, які відбиваються у малих фольклорних жанрах (прислів’ях, приказках, загадках та ін.).
IІІ рівень
(Кожна правильна відповідь — 2 бали.)
1. Доберіть російські відповідники до українських загадок, відгадайте їх.
Без сокири і дрючків ставить міст через річки. (Мороз.) Сидить Марушка в семи кожушках,
Хто її роздягає, той сльози проливає. (Цибуля.)
2. Виправте помилку у приказці:
Миколка такий розумний — і за холодну воду не береться.
ІV рівень
(Повна, правильна й образна відповідь — 5 балів.)
Розкрийте зміст одного з прислів’їв, змоделювавши ситуацію, у якій воно може вживатися:
Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти.
Одна голова добре, а дві — краще.
Наука в ліс не веде, а з лісу виводить.
Згода будує, а незгода руйнує.
II варіант
І — ІІ рівні
(Кожна правильна відповідь — 1 бал.)
1. Лис Микита з казки І. Франка «Фарбований Лис» був, на думку звірів у лісі:
а) добрим і справедливим царем;
б) жорстоким і несправедливим царем;
в) слабким і безвольним царем, який ніяк не впливав на життя у лісі.
2. Допишіть речення.
Скоромовки — це …
3. Назвіть тематичні групи, на які поділяються прислів’я.
III рівень
(Кожна правильна відповідь — 2 бали.)
1. Доберіть російські відповідники й відгадайте загадки:
Сидить дівчина в коморі, а коса її надворі. (Морква.)
Лежить стара в дев’ятьох кожухах;
Хто її побачить, той заплаче. (Цибуля.)
2. Виправте помилку у приказці:
Майстри працювали швидко і вправно — стук-грюк, аби з рук.
IV рівень
(Повна, правильна й образна відповідь — 5 балів.)
Розкрийте зміст одного з прислів’їв, змоделювавши ситуацію, у якій воно може вживатися:
Без роботи день роком стає.
Зробив діло — гуляй сміло.
Ти йому хліб, а він тобі — камінь.
Друзі пізнаються в біді.
IV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Підготувати поетичну хвилинку за віршами Т. Шевченка, повідомлення про життя Т. Шевченка.
V. ПІДСУМОК.