Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Позитивне мислення, жива думка - шлях до щасливого майбутнього (твір-роздум)

Іноді від старих людей можна почути, що сучасну молодь цікавлять тільки гроші і задоволення. Але це зовсім не так. Молоде покоління розмірковує над сенсом життя, шукає свої шляхи, мріє про вічне кохання, виробляє свої духовні цінності.

Я часто розмірковую над тим, що для мене найцінніше в людині, і доходжу висновку, що це, звичайно, живий розум, позитивне мислення, від якого кожен із нас почуває себе здоровішим, веселішим, толерантнішим. Відповідно до цього і розум стає одночасно і мудрим, і простим.

Зустрічаючись з однокласниками щоранку в школі, я бачу сонний, зморений вираз облич у деяких з них. Вони не можуть приховати нудьгу від того, що знову почався безрадісний день. Та ось у клас заходить улюблений учитель, і атмосфера міняється. Обличчя моїх товаришів світлішають, з’являються посмішки. Замість тиші в класі виникає загальна розмова, раптом виникає бажання поділитися, поставити питання, народжується весела думка.

Живе мислення робить людину одночасно і сильнішою, і м’якішою, більш простою і відвертою. Від бажання висловитися самому і вислухати думку іншого теплішає на душі, а складні правила раптом стають зрозумілішими і простішими. Кудись відходять дрібні проблеми, непорозуміння, небажання вчитися, натомість жива думка наповнює тебе надією, звеселяє і заспокоює. Тільки зацікавленість і позитивне мислення робить нас господарями свого життя, вселяє надію, звеселяє й заспокоює. Людина, яка мислить позитивно, завжди зайнята важливимисправами, не дозволяє собі лінуватися, позбавляється побутової неврастенії і химерних примх. Така людина вірить у себе, у власні сили і здібності.

Отже, кожному з нас треба виховувати в собі позитивне мислення, живу думку, потяг до знань, почуття радості від того, що зробив, і захоплення перспективами, які відкриває перед нами життя. Треба пам’ятати, що жива думка породжує безкінечне бажання жити і працювати, бути здоровим і веселим, адже позитивне мислення заряджене, величезною духовною силою.

Кожен має знати, що мозок, налаштований на позитивне ставлення до життя, вихований у стихії живої думки, не дозволить організму хворіти, відкриє в найменшому щось велике, перетворить будні на свята, переосмислить усі труднощі і відкриє широкий шлях до перемоги і щасливого майбутнього.