Мій портфель (твір-казка) - НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 6 КЛАС

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Мій портфель (твір-казка) - НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 6 КЛАС

Портфель — великий мій друг і працьовитий помічник. Правда, у вихідні і на канікулах він вилежується в моїй кімнаті, та в робочі дні він завжди зі мною.

Як тільки кінчається літо, з першого вересня портфель сідає мені на плечі чи бере за руку і веде в школу. Щоб було легше вчитися, мій вірний товариш тримає в собі підручники, зошити, пенал з потрібним начинням. Олівці, ручки, лінійки, циркуль, точилки, гумки мучаться в темноті і тісноті, зате вони не губляться і не ламаються. А як вони радіють, коли я витягаю їх з пенала. Ручка аж вистрибує в руці, щоб швидше написати диктант, олівці ніби пливуть біля лінійки, щоб рівніше накреслити лінію, циркуль крутиться навколо своєї осі, малюючи правильні кола, точилки з нетерпінням чекають часу, коли олівець змориться, щоб підточити його, а гумка дожидає нерівної лінії, щоб виправити її.

Зошити в моєму портфелі живуть дружно, але часом між ними виникає суперечка, хто з них важливіший. Зошит з мови розповідає про правила, за якими я писав слова та речення. Зошит з математики пишається своєю точністю і правдивістю, а зошит з історії розповідає про те, що було і минулося.

Та найбільше хвалиться своїми успіхами альбом для малювання. Він з радістю демонструє яскраві малюнки, на яких зображено цілі клумби квітів, великі будинки, квітучі сади. І зошити, і альбом дещо перебільшують мої успіхи. Єдиний, хто завжди говорить правду — це щоденник. Він не приховує, що іноді поряд з відмінними оцінками з'являються записи про мою не досить хорошу поведінку.

Мій друг портфель усе береже, але нічого не приховує. Він іноді буває переповнений книжками, давить мені на плечі чи відтягує руку, та я на це не зважаю, а люблю і поважаю мого товариша, який допомагає мені добре вчитися, багато читати, правильно і грамотно писати.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.