На березі дитинства - Творча робота з української мови

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

На березі дитинства - Творча робота з української мови

Як швидко проходить час! Невпинно минає рік за роком. Ось я уже в одинадцятому класі. Переді мною двері у самостійне життя.

Я часто задумуюсь: для чого людина прийшла у цей світ? Яке її покликання? Звичайно ж, людина приходить у цей світ, щоб лишити по собі справжній слід, гідний поваги нащадків. Але де б ти не був, куди б тебе не закинула доля, тобі завжди на життєвій дорозі світитиме ясною зіркою твій щасливий і безтурботний берег дитинства.

На березі мого дитинства — світло і затишно. Адже дитинство — це чарівна країна, у яку ми, на жаль, можемо повернутися лише мріями... Ти змушений її покинути...

Та на березі мого дитинства є багато того, що я неодмінно візьму із собою у нелегку дорогу життя. Візьму із собою чудову казку бабусі про добро і зло, повчальне і строге слово дідуся, пісню колискову матері. А ось переді мною постають мої перші іграшки, які навчали мене розпізнавати світ. Пам'ятаю свій перший Новий рік, коли я зустрів справжнього Діда Мороза і отримав від нього подарунок. А ще згадую мальовничу картину весни, коли всі дерева потопають у цвіті...

У доросле життя я візьму теплі спомини про першу вчительку, перший дзвоник, урок...

Усе це я пам'ятатиму, берегтиму у своєму серці до кінця життя, адже людина без берега дитинства стає безпринципною, може стати безбатченком...


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.