Зірвана квітка - Творча робота з української мови

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Зірвана квітка - Творча робота з української мови

Олена Статків

Анна дуже любила квіти. І через це її прозвали Дюймовочкою. Анна була наче фея. Тендітна і вихована. Вона неймовірно любила і плекала кожне добре сім'я, з якого виростали чудові квіти.

Дівчинка була гарним садівником. У вирощування квітів вона вкладала всю душу. Життя серед них здавалось їй казкою. Та були і ті, хто його псували.

Васько був хуліганом і завжди зривав квіти, доглянуті Анною. Він був з тих, хто нищив працю квітникарів. Невдовзі Анна це помітила і закричала:

— Ах ти ж, поганий, невихований хлопчисько!

Та це не помогло. Бідна рослина уже лежала поруч, тепер уже- нікому не потрібна... Зірвана квітка...


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.