Тайна мого імені - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Тайна мого імені - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Ім'я має велике значення у житті кожного з нас, воно супроводить людину, мов вірний друг. Імена людей, як і різні, зокрема географічні назви, складають цілий розділ мовлення, який називається ономастика. Власні імена та назви є до того ж своєрідним дзеркалом, у якому відбиваються певні риси історії, життя й культури народу.

Наприклад, моє ім'я — Андрій — у перекладі означає „мужній, сміливий”. Це ім'я широко засвідчене в українських народних піснях та в художніх творах: „Ти вже там дивись, Андрійку, шануй старших” (В. Дрозд).

Добре було б, якби кожний з нас хоча б трохи ознайомився з історією свого імені. Ми не маємо права забувати, що наше ім'я — це жива нитка, яка зв'язує нас із рідним народом, із рідним краєм, з іншими народами планети, з нев'янучою українською трояндою — поетичною мовою.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.