Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Тайна мого імені - I варіант

Ім'я має велике значення у житті кожного з нас, воно супроводить людину, мов вірний друг. Імена людей, як і різні, зокрема географічні назви, складають цілий розділ мовлення, який називається ономастика. Власні імена та назви є до того ж своєрідним дзеркалом, у якому відбиваються певні риси історії, життя й культури народу.

Наприклад, моє ім'я — Андрій — у перекладі означає „мужній, сміливий”. Це ім'я широко засвідчене в українських народних піснях та в художніх творах: „Ти вже там дивись, Андрійку, шануй старших” (В. Дрозд).

Добре було б, якби кожний з нас хоча б трохи ознайомився з історією свого імені. Ми не маємо права забувати, що наше ім'я — це жива нитка, яка зв'язує нас із рідним народом, із рідним краєм, з іншими народами планети, з нев'янучою українською трояндою — поетичною мовою.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.