Моє рідне місто - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Моє рідне місто - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Донецьк — моє рідне місто. У ньому я народився, живу й навчаюсь. У минулому місто мало дві назви: Юзівка та Сталіно.

Я люблю своє місто за красиві вулиці, бульвари, площі, парки та сквери. Особливо місто красиве весною, коли з'являється соковита зелень. Коли приходять свята, місто спалахує безліччю різнобарвних вогнів.

Влітку можна відпочити на березі водоймищ, покататися на човні, відвідати атракціони.

В місті є три театри: оперний, драматичний та театр ляльок. Є також філармонія імені С. Прокофьєва, багато музеїв, консерваторія, планетарій, цирк, а також найбільший в Україні ботанічний сад.

Місто має багато церков та один кафедральний собор, який ще не добудовано. У Донецьку багато великих промислових підприємств, навчальних закладів, безліч магазинів з яскравими вітринами. Кожний рік влаштовуються виставки квітів, а також виставки собак.

Донецьк прославився футбольною командою „Шахтар“. З кожним роком місто стає кращим завдяки людям, які в ньому живуть.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.