Моє рідне місто - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Моє рідне місто - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Моє рідне місто — Донецьк. Тут я народився, зробив перші в житті кроки.

Донецьк — це мозок та серце Донбасу, один із найбільших у нашій державі промислових центрів. Наше місто було засновано у 1869 році як робітниче селище при металургійному заводі і звалося Юзівкою, бо його заснував Джон Юз — англійський підприємець. Зараз наше місто називають столицею шахтарського краю, адже, крім металургійного заводу, у нас багато шахт. Але Донецьк не тільки промисловий, а й культурний та науковий центр. У нас є цирк, два театри — оперний та драматичний — багато кінотеатрів. У місті працює найстаріший в Україні політехнічний вуз, один з найстаріших медичних вузів, багато науково-дослідних закладів. Ще у нас багато скверів, парків, бульварів. Раніше, каже моя мама, наше місто називали містом „вугілля та мільйона троянд“. Зараз вже нема того мільйона, багато дерев повирубували. Але я вірю, що наш Донецьк знову буде зеленим, квітучим і гарним.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.