Культура сімейних взаємин - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Культура сімейних взаємин - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Людина може повністю реалізувати себе тільки в cуспільстві. Адже тільки у стосунках з іншими людьми, у спілкуванні з ними розкриваються такі риси характеру, як відповідальність, чесність, турботливість. Перший і найголовніший осередок спілкування кожного з нас — це родина. Але ми не завжди поводимо себе так, як треба, з близькими людьми. Іноді ми буваємо брутальні і несправедливі, а потім шкодуємо про це. Дуже часто буває, що, заклопотані своїми проблемами, ми не помічаємо того, що в наших стосунках з батьками і родичами не вистачає відвертості і щирості. Коли людина зосереджується тільки на своїх інтересах, не цікавиться справами членів своєї родини, сім'я зникає. Залишаються чужі одне одному люди, які просто живуть поруч без духовного зв'язку. Ми повинні берегти стосунки в родині і цінувати наших близьких, допомагати їм, розділяти з ними турботи і радощі. Треба бути чуйними і уважними, щоб не ображати їх почуття. А головне, дуже важливо проводити з рідними більше часу, висловлювати відверто свою любов до них. Тільки так, на мою думку, можна зберегти атмосферу щирості і довіри в родині.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.