Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Згаяного часу конем не здоженеш - ІІ варіант

Не існує машини часу, щоб повернути його плин назад і виправити зроблені в минулому помилки, зробити те, що не встиг. Плин часу невпинний. Не можна ступити в одну воду два рази, казали давні греки. Та вода, в яку ти входив вперше, вже далеко. Тому треба цінувати час сьогодні, щоб не жалкувати за ним завтра. Бо вже завтра „сьогодні” стане минулим.

Є люди, які за своє коротке життя встигають зробити більше, ніж інші за довге. Їм є про що розповісти, є чим пишатися, є чого в них навчитися. Вони не гаяли часу, ставили перед собою мету і робили все, щоб досягнути її. Вони живуть за принципом: „На годину спізнишся — за рік не доженеш”. І вчать нас своїм життям, своїм власним прикладом працювати, не складати рук, коли важко, робити своє майбутнє сьогодні.

Наша сьогоденна праця — навчання в школі. Це фундамент, на якому будуватиметься подальше життя. Не зробиш чогось сьогодні, не вивчиш, прогуляєш — і вже не доженеш, не виправиш. Згаявши час в школі, не зможеш отримати тієї освіти, яку б хотілося, бо не вистачить знань, досвіду, уміння наполегливо працювати кожний день. І вже дивишся — хтось більш працьовитий, старанний пішов вперед, досяг чогось. А ти можеш залишитись на узбіччі життя. Тому роби своє майбутнє сьогодні і пам'ятай: „Згаяного часу конем не здоженеш”.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.