Мої захоплення - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Мої захоплення - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

У кожної людини свої захоплення. Без них життя було б сірим і одноманітним. Мене захоплюють господарські справи.

Я змалку привчився обід приготувати і на стіл накрити. Як це добре, коли вмієш власноруч полагодити ручку дверей, замок у шафі. Умілі руки завжди потрібні.

Лише у труді живе людина, а без труда її нема. Мені дуже подобається допомагати матері готувати їсти. Я люблю варити український борщ, галушки з м'ясом. Причому, мені цікавий весь технологічний процес від початку до кінця. Мені подобається вимішувати тісто, м'якеньке і пухке, виліплювати галушки, додавати м'ясо, поклавши в нього перець та інші приправи, щоб було смачно.

А як приємно пригостити батьків і друзів власноруч приготовленою стравою. А ще приємніше самому накрити святковий стіл.

Я вірю, що їжа буде смачною, якщо кухар готує з радістю, захопленням, вкладає у цю справу всю душу. Ця добра енергія, яку отримала людина з їжі, повертається назад кухареві. Я ніколи не занепадаю духом, коли щось не виходить. Сьогодні не вийшло, а завтра справа зрушиться з місця. Я вірю, що людина народжена для праці та щастя.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.