Мої захоплення - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Мої захоплення - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Захоплення у різних людей різні. Хтось збирає марки або значки, як батько та дідусь. Хтось шиє чи плете, як матуся або бабуся. Отже, захоплення — це щось таке, чому людина присвячує свій вільний час. Хтось, навчаючись в школі, так захоплюється якимось предметом, що це стає захопленням і в подальшому житті, а може стати навіть професією. Мені подобається багато цікавих речей: читати книжки, грати у футбол та на комп'ютері, збирати марки з зображенням динозаврів і сучасних тварин, розв'язувати задачі з математики. Але я ще не вибрав діла, яке б мені подобалось більше за все. Бувають дні, коли мені хочеться поганяти м'яча з друзями. Буває, що читаєш цікаву книгу і не можеш відірватись від подій, які в ній описані. Потім думаєш про книгу, уявляєш себе учасником подій. Дуже люблю грати на комп'ютері в комп'ютерному клубі з друзями, переборювати разом ворогів, долати перешкоди. Ще в молодших класах школи я захопився динозаврами, збирав і читав книжки про них, їх життя. Тоді ж я почав збирати марки з їх зображеннями. А потім до моєї колекції приєднались марки із зображенням інших тварин і птахів. По вечорах я можу розглядати їх, уявляти країни, де вони живуть. Разом з марками я мандрую по країнам, континентам і навіть поринаю в минуле до динозаврів. Отже, мої захоплення з плином часу змінюються, щось залишається в минулому. А далі, я впевнений, мене чекає ще багато цікавого. І на чому я спинюсь, ще не знаю. А може так і повинно бути: плине час, людина змінюється, росте, розвивається і змінюються її інтереси, захоплення. Казали ж давні греки: „Все тече, все змінюється”.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.