Мої захоплення - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Мої захоплення - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Я дуже люблю читати книги. Як тільки випадає вільна хвилина, я вибираю на полицях нашої домашньої бібліотеки щось до вподоби. Також я записаний до шкільної бібліотеки і до дитячої. Раніше я читав більше книг про природу, про пригоди звірят. Потім захопився дитячими детективами і пригодницькими книгами. В нашій родині всі люблять читати. Може, це не дуже сучасне захоплення, але коли читаєш цікаву книгу, то поринаєш в неї з головою, спілкуєшся подумки з її героями. Без книги неможливо уявити життя сучасної людини. Так чи інакше, але кожен все життя має з нею справу. Це дитячі книжки, підручники, художня література, газети, журнали, різні довідники і багато іншого. Я вважаю, що людина, яка не любить читати, не поважає печатне слово, не може зватися сучасною людиною. Бо ніщо: ні телебачення, ні комп'ютери — не може замінити читання. Цікаву книгу можна перечитувати не один раз. Згодом одну і ту ж саму книгу можна сприймати та оцінювати події і вчинки героїв по-різному.

Взагалі, книга — це і друг, і помічник, і порадник. Без неї я не уявляю свого життя.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.