Твір-лист - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Твір-лист - Найкращі учнівські твори - Твір

Вітаю тебе, Володю, вітаю тебе, любий друже!

Отримав твого листа й дуже тобі за нього вдячний.

Ти пишеш, що переїхав до іншого міста, але не забуваєш про нас, про наше місто, про нашу школу. Ти просив розповісти про нашу школу, про наш клас. У нашому класі майже нічого не змінилось, за винятком того, що ми стали дорослішими на рік. Олег, як і раніше, бажає стати українським письменником, він уже прочитав усіх українських класиків. Читає напам'ять Франка та Шевченка. Світлана хвалить Пушкіна та сварить Олега.

Так, як і раніше, ми разом святкуємо різні свята. Недавно на Новий рік влаштували величезну дискотеку та танцювали біля ялинки. Всім було дуже весело.

Так, як і раніше, відмінники одержують п'ятірки, а двієчники — двійки. Так, як і раніше, Петро полюбляє техніку та ламає все, що потрапить до його рук. Недавно на день народження ми всім класом подарували йому плейєр, та він уже не працює.

Як бачиш, новин у нас небагато, у тебе, мабуть, більше, бо ти на новому місці. Тому пиши нам частіше, а поки що прощавай.

Твій друг Олесь.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.