Зображення картин природи у творах „Ялинка” „Ранок у лісі” - IІ варіант - МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ

Найкращі учнівські твори

Зображення картин природи у творах „Ялинка” „Ранок у лісі” - IІ варіант - МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ

Відомий український письменник Михайло Коцюбинський дуже майстерно змальовує картини природи у своїх творах. Складається враження, ніби природа — жива істота, яка має власні думки та почуття.

Взяти хоча б опис ялинки, що росте в садочку родини Василька. „Струнке, зелене, веселе, воно маяло гілочками, наче раділо гостям...” Ялинка постає істотою, яка має почуття. їй боляче, коли її рубають. Дуже реалістично змальовує письменник ліс у непогоду.

Природа в творі — стихійна та загадкова сила. Ніби у давній легенді, ліс оживає, намагаючись налякати маленького чужинця.

Чому Михайло Коцюбинський приділив так багато уваги зображенню картин природи в цьому досить невеликому творі? Справа в тому, що автор відчував і розумів природу. Ліс в оповіданні „Ялинка” — це таємниця, яка потребує якнайшвидшого розкриття. Зачаровано дослуховується читач дивних і прекрасних звуків рідної мови, і величні картини природи, змальовані майстром прози, постають перед ним.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.