Поетичні картини рідної природи у творах за віршами Хор лісових дзвіночків Дощ Пробіг зайчик Де тополя росте - ІІ варіант - ПАВЛО ТИЧИНА

Найкращі учнівські твори

Поетичні картини рідної природи у творах за віршами Хор лісових дзвіночків Дощ Пробіг зайчик Де тополя росте - ІІ варіант - ПАВЛО ТИЧИНА

Павло Тичина дуже майстерно змальовує картини рідної природи. У поезії „Хор лісових дзвіночків” перед очима постає ранок, від якого прокидаються лісові дзвіночки. Складається враження, ніби я чую, як вони дзвенять.

У вірші „Дощ” змальовується картина дощу, і я стежу за його краплинками, як вони залишають мережані кола у калюжах.

Поезія „Пробіг зайчик” розкриває перед очима картину світанку, який сяє усіма барвами чудового ранку. У центрі жива істота, зайчик, що розтулює очі ромашкам...

Вірш „Де тополя росте” розповідає про широкі простори українських степів, де золотом виблискує жито. Велич і краса Батьківщини оживає в рядках цієї поезії. Поетове замилування рідним краєм передається й читачеві.

Мені дуже подобаються поезії Павла Тичини, які розкривають красу рідного краю.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.