Всі публікації щодо:
Тичина Павло

Найкращі учнівські твори

Поетичні картини рідної природи у творах за віршами Хор лісових дзвіночків Дощ Пробіг зайчик Де тополя росте - ІІ варіант - ПАВЛО ТИЧИНА

Павло Тичина дуже майстерно змальовує картини рідної природи. У поезії „Хор лісових дзвіночків” перед очима постає ранок, від якого прокидаються лісові дзвіночки. Складається враження, ніби я чую, як вони дзвенять.

У вірші „Дощ” змальовується картина дощу, і я стежу за його краплинками, як вони залишають мережані кола у калюжах.

Поезія „Пробіг зайчик” розкриває перед очима картину світанку, який сяє усіма барвами чудового ранку. У центрі жива істота, зайчик, що розтулює очі ромашкам...

Вірш „Де тополя росте” розповідає про широкі простори українських степів, де золотом виблискує жито. Велич і краса Батьківщини оживає в рядках цієї поезії. Поетове замилування рідним краєм передається й читачеві.

Мені дуже подобаються поезії Павла Тичини, які розкривають красу рідного краю.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.