Скорочено - ПРО КНЯЗЯ ОЛЕГА - ЛІТОПИСНІ ОПОВІДІ - 5 КЛАС

Скорочено - ПРО КНЯЗЯ ОЛЕГА - ЛІТОПИСНІ ОПОВІДІ - 5 КЛАС

Київський князь Олег жив у мирі з усіма країнами. Був у нього кінь, якого князь дуже любив. Але Олег довго не сідав на нього, бо один ворожбит напророкував йому смерть від коня.

Ось одного разу згадав князь про свого товариша. Спитав у конюха, якому звелів годувати й доглядати коня, де його улюбленець. Конюх відповів йому, що коня вже давно немає. Дорікнув Олег ворожбитові за неправдиве пророцтво та вирішив поїхати подивитися хоча б на кістки свого вірного товариша. Приїхавши на те місце, князь посміявся, а тоді наступив ногою на череп. У цю мить звідти виповзла змія й ужалила його в ногу. Від цього укусу Олег невдовзі помер.

Гірко оплакували його всі люди. Адже тридцять три роки князював він і зберігав мир та спокій у країні.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.