Всі публікації щодо письменника:
Оригінальна світська література

Скорочено - ПРО КНЯГИНЮ ОЛЬГУ - ЛІТОПИСНІ ОПОВІДІ - 5 КЛАС

Якось, року 955-го попливла княгиня Ольга в грецьку землю, де царем був Костянтин. Побачивши дуже красиву й розумну жінку, захотів цар узяти її за дружину. Та Ольга, розгадавши цей намір, сказала Костянтину, що вона язичниця, і її треба охрестити. Але цар повинен зробити це сам, інакше вона не погодиться. Так і зробили. Охрестили княгиню цар із патріархом. Просвітившись, раділа Ольга тілом і душею.

Після хрещення цар сказав Ользі, що хоче одружитися із нею. Але княгиня сказала, що це неможливо, адже він сам хрестив її й назвав дочкою. Костянтин засміявся на це, адже зрозумів, що Ольга його перехитрила.

Повернувшись додому після хрещення, Ольга порадила синові Святославу теж прийняти хрещення. Але той не погоджувався, мовляв, воїни його не зрозуміють, будуть насміхатися. Але мудрий Святослав, хоча сам і не хрестився, ніколи не забороняв іншим людям приймати хрещення. Ольга ж дуже любила свого сина й завжди молилася за нього.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.