Скорочено - ПРО ВОГОНЬ - МІФИ ТА ЛЕГЕНДИ УКРАЇНЦІВ - 5 КЛАС

Скорочено - ПРО ВОГОНЬ - МІФИ ТА ЛЕГЕНДИ УКРАЇНЦІВ - 5 КЛАС

Жили собі два господарі. І ось вогонь одного зустрівся з вогнем другого, і почали вони між собою говорити. Перший каже: „Мені добре в мого господаря, бо він гарно обходиться зо мною...“. Другий каже: „Мені дуже зле, бо господар дає погані дрова, а коли мене не треба, то заливає помиями. Ото я хочу йому відомстити тим, що піду гуляти по його господарстві“. Тоді перший згадав, що на тому подвір'ї лежать колеса його господаря, і попрохав товариша залишити їх.

Вночі розпочалась пожежа в другого господаря. Геть усе згоріло. А колесо першого викотилося та й залишилося.

Коментар

У давнину вірили, що не лише люди, але й предмети, природа тощо бачать зло і добро, яке їм роблять. І можуть відплатити тим самим. Іноді дуже суворо, але завжди справедливо.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.