Всі публікації щодо:
Літературознавство

Українська література 10 клас (рівень стандарту) - Л. Т. Коваленко - Оріон 2018

ВЧИТИСЯ ЛЕГКО! - ШЛЯХАМИ РЕАЛІСТИЧНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОЗИ

ЯК РОЗРІЗНЯТИ ЗАСОБИ КОМІЧНОГО

Щоб уміти розрізняти засоби комічного, варто здійснити просту процедуру — розташувати їх за „якістю“ сміху, його силою:

Також варто знати, що зазвичай гумор та іронія трапляються у творах, що висміюють окремі людські вади. А сатира, сарказм, гротеск стають художнім и засобами заперечення, засудження негативних процесів у суспільному, політичному житті, негараздів, які порушують гармонію людини й світу.

Завдання для креативних

Напишіть оповідання про випадок із шкільного життя, використавши засоби комічного. Подаруйте його друзям. Сподіваємося, що друзі чи родичі, які стали його прообразами, будуть змальовані здобрим гумором.

Читаємо із задоволенням

Бажаєте дізнатися більше про секрети письменницької творчості? Прочитайте книжку Р. Семківа „Як писали класики“.

Серед визнаних письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й створили книжки про те, як майстерно писати. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближчих до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси й Умберто Еко.

Чому вони писали? Як вони писали? Чому стали успішними? Це збірка практичних порад, які підтверджені читацьким визнанням на всіх континентах.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.