Всі публікації щодо:
Сосюра Володимир

Українська література 8 клас - Олена Міщенко - Генеза 2016 рік

І ХОЧЕТЬСЯ В НЕБО ЗЛЕТІТИ, МОВ ПТИЦЯ... - ВОЛОДИМИР СОСЮРА (1898-1965) - СВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

З іменем Володимира Сосюри ми входимо у високий поетичний світ, де звитяжать справжні лицарі, прагнучи в нагороду лиш погляд прекрасної дами, світ, де душу повнять палкі та пристрасні почуття, п’янить біла акація, символ чистоти і кохання, де «пахнуть ночі Донеччини сині», де серця незрадливі, а кожне слово - це слово любові.

Проте, як і завжди, головне в більшості поезій Сосюри - високе почуття патріотизму, доземний синівський уклін поета, який віншував свій талант найдорожчій у світі - своїй Вітчизні.

Найкраще про це сказав знаний український літературознавець Володимир Моренець: «Чарівні й загадкові прості образи переповнювали його щомиті, рвали душу з душі, розлітаючись кольоровими світами радості і печалі».

- Прокоментуйте ці слова дослідника літератури стосовно прочитаних вами творів Сосюри.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.