Всі публікації щодо:
Перекладна церковна література

Українська література підготовка до ЗНО

Цар-письменник Соломон - ПРАДАВНЯ УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Соломон (буквально: благодатний, мирний) був сином царя Давида. З Біблії дізнаємось, що перед смертю Давид наказав Соломонові покластись на Бога, бути набожним, догоджати йому і правити за його велінням.

Соломон був благочестивим, за це Господь наділив його мудрістю та вмінням розрізняти добро і зло. Цього дару Соломон попросив у Бога замість багатства і слави, адже мудра людина зможе стати багатою. Найславетнішим діянням Соломона вважається будування чудового храму та його суд над двома жінками за немовля. Але з часом цар Соломон загордився і став грішником: він дозволив своїм жінкам молитися на ідолів, згодом приєднався до них і сам. Бог покарав Соломона невдачами, а його синові дав лише частину Ізраїльського царства. Незадовго до смерті Соломон розкаявся і був прощений Господом.

До літературного доробку Соломона належить Книга приповістей та Пісня пісень.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.