Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Мушкетик Юрій
Українська література 100 тем
ЮРІЙ МУШКЕТИК. СУД - ЛІТЕРАТУРА сер. ХХ-ХХІ ст. ЕМІГРАНТСЬКА ЛІТЕРАТУРА
√ Юрій (Георгій) Михайлович Мушкетик народився 29 березня 1929 р. (с. Вертіївка, Чернігівська обл.), письменник, Герой України.
√ В оповіданні „Суд” (1990) розмірковує про призначення людини. Невелике за обсягом оповідання змальовує суспільні явища, характерні для Радянського Союзу часів сталінського та брежнєвського режимів.
! З інтерв’ю Ю. Мушкетика: „...гарних людей багато. На них тримається світ. Треба вірити в це і намагатися самому бути таким. Адже як можна писати одне, а робити інше?.. Я вірю в людину, в її потребу добра, в її здатність творити добро”.
√ Особливість композиції:
• кульмінаційна подія, у центрі твору — суд;
• після кульмінації подається історія життя Ганни Розсохи, яка суголосна з історією народу;
• картина суду — обрамлення життя Ганни (розвиток дії), смерть героїні — звинувачення суспільству.
√ Ю. Мушкетик розкриває історію суспільства через характер головного героя: через сприйняття головною героїнею, Ганною Розсохою, показує трагічне становище всього народу.
√ Устим Рукавиця (висуванець і кар’єрист) та Йосип Шило — типові представники сталінського режиму та брежнєвського застою у романі:
(Устим) „узяв у звичку кричати на людей, часом приїжджав на поле напідпитку”; (Йосип Шило) роблячи беззаконня, „схопився за підвішану до ременя жовту кобуру”.
√ Ганна Розсоха — центральна постать в оповіданні, її чоловік віддав їй „голоблі важкого хазяйського воза, й вона везла, правувала. Її образ — один із найпоетичніших і найтрагічніших в українській літературі 80-х рр. XX сторіччя.