Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Історія української літератури: епоха Бароко (XVII-XVIII ст.) - Ігор Ісіченко 2011
IV конґрес славістів
Слов'янське бароко
Історія вивчення епохи бароко
Всі публікації щодо:
Давня українська література
З початком у Східній Європі політичної «відлиги» було відновлено практику періодичних славістичних міжнародних конґресів. Після 24-річної перерви, 1-10 вересня 1958 р., у Москві відбувся Четвертий Міжнародний конґрес славістів. На ньому розгорнулася широка дискусія про слов’янське бароко. Делеґатам запропонували питання: чи існувала т. зв. «література бароко» у слов’янських країнах? І якщо можливо прийняти цей термін для позначення деяких літературних явищ XVII-XVIII ст., то які особливості мала «література бароко» у слов’янських країнах? У дискусії брали участь Ілля Голенищев-Кутузов (Москва), Йозеф Грабак (Брно), Павло Берков (Ленінґрад), Ігор Єрьомін (Ленінґрад), Ян Мишіяник (Братислава), Андрій Морозов (Ленінґрад), Карл Треймер (Відень).
Доповідачі поляризувалися довкола двох протилежних поглядів на бароко. Ортодоксальні марксисти стверджували, що бароко було стилем західноєвропейського клерикального мистецтва XVII ст. і могло мати дуже обмежений вплив на слов’янські літератури лише в загальному контексті дії на них католицької Контрреформації. їхні опоненти доводили, що стиль бароко відображає іманентно присутні в кожній національній літературі процеси, котрі позначають кризу Ренесансу й певне повернення до Середньовіччя.
Несподіваним наслідком дискусії було видання книги угорського літературознавця Андре Андяла «Світ слов’янського бароко»29 (1961). Порівняльний огляд слов’янських, угорської та румунської літератур XVII-XVIII ст., зроблений на основі доступних авторові історико-літературних курсів, виявив принципову подібність культурної ситуації в цю епоху на широкому просторі Центральної та Східної Європи та її співвідносність із західноєвропейським бароко. Праця Андре Андяла, видана в сателітарній Східній Німеччині, стала основою для подальших студій над національним письменством цієї епохи у країнах комуністичного блоку, леґалізуючи в цих країнах підсумки зарубіжних студій над культурою бароко.
29 Angyal Endre. Die slawische Barockwelt. - Leipzig: VEB E. A. Seemann, 1961. - 321 s.