Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література 9 клас. Плани-конспекти уроків для шкіл з російською мовою навчання - В. В. Паращич 2009
Утвердження християнських ідеалів, зображення високих морально-етичних рис простої людини в повісті Г. Квітки-Основ'яненка «Маруся»
Нова українська література (кінця XVIII - перших десятиліть XIX ст.)
Всі публікації щодо:
Квітка-Основ’яненко Григорій
Тема. Утвердження християнських ідеалів, зображення високих морально-етичних рис простої людини в повісті Г. Квітки-Основ’яненка «Маруся».
Мета: допомогти учням глибше засвоїти ідейно-художній зміст твору, зрозуміти його значення для розвитку нової української літератури, утвердження високих християнських ідеалів та морально-етичних рис людини; розвивати навички переказу, коментування, виділення головного та художніх деталей, висловлення власної думки щодо порушених у творі проблем; виховувати кращі моральні якості людини, гуманізм.
Обладнання: портрет письменника, різні видання твору, ілюстрації до нього.
Теорія літератури: повість, тема, головна думка, сюжет, композиція.
ХІД УРОКУ
I. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ
Вступне слово вчителя.
Чому Наум Дрот, добра і щира людина, відмовився віддати свою дочку Марусю в дружини Василеві, теж майже ідеальному парубкові? Адже молоді мали одне до одного глибокі, сильні почуття? Чи не занадто суворий та вимогливий батько? Чи, може, він скупий, хоче багатого зятя? Ці та багато інших питань ми з’ясуємо на уроці, дочитавши повість «Маруся».
II. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
«Хвилинка мудрості».
III. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ
1. Робота над переказом.
(Учні переказують головні епізоди повісті (або ті, які їм запам’яталися найбільше).)
2. Зачитування «сюжетних ланцюжків».
3. Завдання учням.
✵ Поясніть малюнок.
(Відповідь: переплітаються.)
✵ Назвіть риси сентименталізму та реалізму в повісті «Маруся».
IV. СПРИЙНЯТТЯ Й ЗАСВОЄННЯ УЧНЯМИ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ
1. Виразне читання.
(Учні за хрестоматією виразно читають II (умовну) частину повісті.)
2. Словникова робота, обмін враженнями щодо прочитаного.
3. Евристична бесіда.
— Чи очікували ви такий поворот подій?
— Чому, на ваш погляд, Маруся не вірила у своє щастя? (Були погані передчуття, все надто добре складалося; натяки, мотиви віщування серця характерні для сентиментальної манери письма автора; можна звернутися до філософських роздумів письменника на початку повісті (повний варіант).)
V. ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ ТА НАВИЧОК
Завдання учням.
✵ Складіть по пам’яті «сюжетний ланцюжок» II (умовної) частини твору.
VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ
Інтерактивна вправа «Мікрофон».
✵ Продовжіть речення.
«Я чекав (чекала) від твору…»
«Мені запам’яталося.»
«Я зрозумів (зрозуміла).»
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Знати зміст усього твору, вміти його переказувати, аналізувати, висловлювати власну думку щодо прочитаного.